Rovněž starší žáci po jarních prázdninách ukázali svoji sílu a zvítězili vysoko nad HK Kroměříž.

24. kolo | neděle 03.03.2019, 17:00 | HC Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž

15:5

7:2, 3:3, 5:0

Branky HC BB:
Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban, Bohdan Maček), Filip Nevrlka (Bohdan Maček), Ondřej Vaněk(Zdeněk Urban), Ondřej Vaněk (Bohdan Maček),  Jakub Pavlík (Zdeněk Urban, Jan Střelec), Bohdan Maček (Ondřej Vaněk), Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban), Sebastian Gubisch (Ondřej Vaněk), Jan Střelec (Zdeněk Urban), Jakub Pavlík (Bohdan Maček), Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban), Zdeněk Urban (Tomáš Mana), Bohdan Maček (Zdeněk Urban), Jan Střelec (Bohdan Maček, Sebastian Gubisch)

Diváci: 80

HC Brumov-Bylnice: Vít Čada Filip Nevrlka, Štěpán Struhař, Tomáš Mana, Lukáš Fojtík Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk, Jakub Pavlík, Bohdan Maček, Jan Střelec, Sebastian Gubisch

HK Kroměříž:

Do zápasu nastupovali naši starší žáci pouze v 10 hráčích. No a vstup do utkání nemohl být lepší, když hned po dvou minutách bylo 2:0 zdálo se, že to půjde hladce, ale dobře bruslící hosté nám sem tam dokázali rovněž zavařit. Bylo znát, že jich je 15 a tím dostávali naše hráče pod tlak, ale naši se jen tak nenechali a první třetinu zvítězili vysoko 7:2. Druhá třetina byla vyrovnaná 3:3 a do třetí se šlo za stavu 10:5. Tam, už naši hráči vedení nijak nezdramatizovali a přidali ještě 5 branek. 5 branek vstřelil Ondra Vaněk a na 7 branek přihrával Zdenda Urban. Hoši i v 10 ukázali, že stále chtějí bojovat o druhé místo v celkové tabulce, které jim stále patří. Teď je čeká dvoj utkání s týmem HC Uherské Hradiště 9.3.2019 doma a dohrávka 11.3.2019 venku. Gratulace a poděkování za perfektní týmovou hru patří všem zúčastněným hráčům.