Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži odehráli první mistrovské utkání

16.09.2018 | Jan Vaněk

V neděli 16.9.2018 se představil na domácím ledě po čtyřech sezónách tým mužů složený převážně z našich odchovanců.

1. kolo | neděle 16.09.2018, 17:00 | Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - HC Spartak Velká Bíteš

5:7

2:0,1:3,2:4

Branky HC BBSS: František Krůžela (Častulík),Pavel Bumbál (Plachtovič, Vaněk), Michal Ondra (Holík), Michal Kolařík (Ondra), Radek Holík (Lysák T.)

Diváci: 148

HC Brumov-Bylnice: Tuček Petr (Satin Tomáš), Krůžela František, Lysák Michal, Vaněk Jakub, Lysák Tomáš, Karšay Luboš, Kolařík Michal, Tulpa Tomáš, Plachtovič Jiří, Častulík Tadeáš, Holík Radek, Bumbál Pavel, Imeri Ante, Ondra Michal, Lysák Lukáš, Tulpa Tomáš ml., Holba Adam

HC Spartak Velká Bíteš:

Proti sobě měli velmi těžkého soupeře, HC Spartak Velká Bíteš, který se poslední tři sezony pohyboval v první čtyřce tabulky. Po prvních rozpačitých minutách na rozbruslení, kdy hosté nastoupili ve světlých dresech a naši hráči se museli rychle převléct do tmavých, začal nelítostný boj. První třetina vyšla suprově našim borcům, kdy dvakrát překonali brankáře hostů a naši branku uhájili. Do druhé třetiny jsme šli s velkým elánem, ale soupeř se nenechal zastrašit a dvěma rychlými brankami skóre vyrovnal. Náš tým hrál čtyřikrát v oslabení, a to nám vzalo mnoho sil. Hosté se po tlaku dostali do vedení 3:2, to se nám ještě podařilo do konce třetiny vyrovnat. Rozhodovala poslední třetina. V té se projevila větší zkušenost hostujícího týmu, náš tým udělal hodně individuálních chyb a ty rozhodly nakonec o výsledku. I přesto se náš tým dokázal semknout a za stavu 3:6 se do utkání ještě vrátit dvěma brankami a zdramatizoval konec zápasu .  V poslední minutě jsme šli ještě do hry bez brankaře, ale inkasovali jsme branku a skóre se nám už nepodařilo otočit. Naši borci, i když nevyhráli, se nemají za co stydět, předvedli velmi dobrou hru a dali všem znát, že je třeba s námi opět počítat. Je třeba také dodat, že za náš tým debutovalo 12 našich místních odchovanců. Děkujeme všem fanouškům, kteří si našli čas a přišli do našeho hokejového stánku podpořit naše borce i když se hrálo v neděli fotbalové utkání jak v Brumově tak v Bylnici.

HC Brumov-Bylnice - HC Spartak Velká Bíteš  5:7 (2:0,1:3,2:4)
branky: František Krůžela (Častulík),Pavel Bumbál (Plachtovič, Vaněk), Michal Ondra (Holík), Michal Kolařík
(Ondra), Radek Holík (Lysák T.)

Další mistrovské utkání odehrají naši muži v sobotu 22.9.2018, kdy zajíždějí do Rosic a soupeřem jim bude od 17:00 hod tým HC Štika Rosice.

Na domácím ledě uvidíme naše borce v  pátek 28.9.2018, kdy přivítají mužstvo Dynamiters Blansko HK, začátek 18:00 hod. Všichni jste srdečně zváni.