Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost neuspěl proti Valmezu

04.12.2021 | Eliška Vaňková

V sobotu 4.12.2021 zajížděli naši borci do Valašského Meziříčí na své další mistrovské utkání.

4. kolo | Sobota 04.12.2021, 13:00 | ZS Valašské Meziříčí

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov-Bylnice

11:8

4:1,4:3,3:4

branky: Yevhenii Arik(Nesrsta), Lukáš Dudáš(Pavlík), Lukáš Dudáš(Pigulevskyi), Yevhenii Arik(Dudáš,Fojtík), Jakub Pavlík(Nesrsta), Arkadii Pigulevskyi(Arik, Nesrsta), Lukáš Dudáš(Nesrsta), Alex Nesrsta(Pavlík, Osika)

Diváci: 30

HC Bobři Valašské Meziříčí:

HC Brumov-Bylnice: brankař: Jiří Kolínek Jan Uřičák, Filip Nevrlka, Lukáš Fojtík, David Málek, Jakub Pavlík, Juraj Osika, Lukáš Dudáš, Arkadii Pigulevskyi, Alex Nesrsta, Yevhenii Arik, Lukáš Mana

Velká marodka a karanténa oslabily náš tým. V pátek se nám podařilo domluvit na hostování posily ze Zlína a ze Slovenska a na utkání do Valašského Meziříčí jsme mohli odjet. Nastoupili jsme v počtu 11 +1 , z toho byli 4 hráči + gólman ze starších žáků. Utkání bylo velice těžké, ale naši borci i přes velký brankový rozdíl po I.třetině 4:1 nic nevzdávali a bojovali jako lvi o každý puk. II.třetina už byla gólově vyrovnanější 4:3, ale pořád měl domácí tým velký náskok. V poslední třetině se nám podařilo rozdíl stáhnout na dvě branky 10:8, zkusili jsme jít do šesti bez brankaře, ale soupeř si všechno pohlídal a v poslední minutě ještě skóroval do prázdné branky. Klukům nelze skoro nic vytknout, osm branek na ledě soupeře je velice pěkné. Brankově se prosadily i nové posily - Lukáš Dudáš 3 branky + 1 asistence, Alex Nesrsta 1 branka + 4 asistence. Zítra v neděli nás čeká další utkání a to na domácím ledě proti Opavě, začátek 9:00 hodin. Proto je třeba nabrat rychle znova síly, otřepat se a s hlavou vztyčenou jít do utkání naplno.