Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži mají další tři body

07.02.2022 | Eliška Vaňková

Po dobře odehraném utkání ve čtvrtek na domácím ledě proti Uherskému Brodu, zajížděli naši muži v sobotu 5.2.2022 do Uherského Hradiště.

22. kolo | sobota 05.02.2022, 17:30 | ZS Uherské Hradiště

HC Uherské Hradiště - HC Brumov-Bylnice

4:8

3:3,0:3,1:2

branky: Kristek Jaroslav(Giatsintov), Solovev Timur (Giatsintov ), Sopek Vojtěch (Lysák L.), Lysák Lukáš (Vaněk), Fojtík Ondřej (Kristek,Lysák L.), Giatsintov T.A., Sopek Vojtěch(Novosad,Giatsintov), Vaněk Jakub

Diváci: 94

HC Uherské Hradiště:

HC Brumov-Bylnice: Žižka Andrej Vaněk Jakub, Krůžela František, Strnka Šimon, Fojtík Ondřej, Janíček Martin, Solovev Timur, Sopek Vojtěch, Novosad Viktor, Lysák Lukáš, Krpoun Lubomír, Giatsintov Timotej Alexandrovič, Kristek Jaroslav, Důbrava Tomáš

Nástup našich borců byl velmi dobrý, hned ve 2.minutě skóroval Jarda Kristek a ve 4.minutě navýšil naše vedení Timur Solovev na 0:2. Domácí se ale rychle probrali a v 6.minutě snížili na 1:2. Nenechali jsme se zaskočit a přidali další branku, kdy se uvolnil Lukáš Lysák přihrál Vojtovi Sopkovi a ten úspěšně zakončil 1:3. Trochu jsme polevili a neubránili oslabení a do konce I.třetiny domácí stav dokázali srovnat na 3:3 a začínalo se znovu. V druhé třetině začali domácí hrát velmi tvrdou hru a tím oslabili svůj tým. Nejprve v přesilovce skóroval Lukáš Lysák, v další přesilovce Ondra Fojtík a do třetice proměnil s přehledem trestné střílení Timofej Giatsintov. Do poslední třetiny jsme šli se skórem 3:6 a s cílem vedení udržet do konce utkání. Domácím jsme dovolili už jenom jednu branku v našem oslabení na 4:6, a to bylo všechno. My jsme přidali ještě dva góly, a to Vojta Sopek svou druhou branku utkání a Kuba Vaněk dvě minuty před koncem pojistil vedení osmou brankou. Tři body si připisujeme a věříme, že v posledním utkání letošní sezóny odehrajeme stejně dobré utkání jako dnes.

Poslední mistrovské utkání v letošní sezóně odehraje tým mužů na domácím ledě v neděli 13.2.2022 od 17:00 hodin proti druhému týmu v tabulce  HOKEJ Uherský Ostroh.

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )
A - asistence
TM - trestné minuty

Hráči v poli

P - post (obránce nebo útočník)
G, A, B - góly, asistence, body

Přátelská utkání - doplnění

Blíží se nám pomalu začátek nové sezóny 2022/2023 a s tím přicházejí také přátelská utkání,

Bruslení veřejnosti - POZOR ZMĚNA!!!

SOBOTA 03.09.2022   11:15 - 12:15 hodin

Junioři úspěšní v Prievidzi

Poslední prázdninový den 31.8.2022 zajížděl tým juniorů na přátelské utkání do Prievidze.