Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tři body zůstaly doma

03.02.2022 | Eliška Vaňková

Odložené mistrovské utkání mužů proti odvěkému rivalovi HC Spartak Uherský Brod se odehrálo ve čtvrtek 3.2.2022 na domácím ledě.

21. kolo | čtvrtek 03.02.2022, 18:15 | ZS Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - HC Spartak Uherský Brod

6:5

1:2,4:1,1:2

branky: Giatsintov T.A.(Solovev), Lysák Lukáš (Kristek), Giatsintov T.A. (Vaněk), Giatsintov T.A., Kristek Jaroslav (Vaněk), Lysák Lukáš (Kristek)

Diváci: 50

HC Brumov-Bylnice: Žižka Andrej Strnka Šimon, Lysák Michal, Vaněk Jakub, Lysák Tomáš, Krůžela František, Lysák Lukáš, Macháč Jiří, Solovev Timur, Kristek Jaroslav, Sopek Vojtěch, Novosad Viktor, Giatsintov Timofej Alexandrovič, Krpoun Lubomír, Důbrava Tomáš

HC Spartak Uherský Brod:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a hned ve druhé minutě po závaru v brankovišti hostů jsme se ujali vedení. Měli jsme tlak, ale další branka nám tam ne a ne spadnout. A tak nejprve v přesilové hře hosté srovnali a následně po hrubé chybě na modré čáře šli do vedení 2 minuty před koncem I. třetiny. Druhá třetina byla ze začátku více opatrná  a opět po naší chybě šli do dvoubrankového vedení hosté. Ale to bylo ve druhé třetině ze strany hostů všechno. Náš tlak sílil a ve 12 minutě se nám podařilo snížit v přesilové hře na rozdíl jedné branky. A pak přišly poslední 2 minuty druhé třetiny, kdy  dvěma góly v rozpětí 1:40  završil hatrick dobře hrající Timofej. Následně 5 vteřin před koncem se dopustil faulu hostující hráč a zkusili jsme ještě jeden signál, který po vyhraném buly vyšel náramně a střílenou přihrávku 2 vteřiny před koncem tečoval Jarda Kristek a bylo 5:3. I když jsme si řekli, že budeme hrát jednoduše, opět jsme se nevyhnuli chybám a hned v první minutě hosté snížili. A když v přesilové hře hosté srovnali na 5:5 hrálo se zase od nuly. Lepším bruslení jsme si stále tvořili šance, ale bohužel jsme nevyužili ani přesilovku 5-3 a následně 5-4. Ale nevzdali jsme se a 2 vteřiny před koncem našel Jarda Kristek zpoza branky Lukyna Lysáka a ten zápěstím prostřelil mezi nohy hostujícího brankaře a zápas rozhodl v náš prospěch. Pochvala patří všem našim hráčům za odvedený výkon. Bojovali až do konce, vyplatilo se to a tři body zůstaly doma.

Další mistrovské utkání se odehraje již tuto sobotu 5.2.2022 na ledě v Uherském Hradišti.