Muži vybojovali doma tři body

17.11.2021 | Eliška Vaňková

Ve středu 17.11.2021 sehráli naši muži těžké mistrovské utkání. Na domácím ledě přivítali HK Kroměříž, který nás už letos porazil 2:7.

11. kolo | středa 17.11.2021, 17:30 | ZS Brumov-Bylnice

HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž

5:4

0:1,4:1,1:2

branky: Lukáš Lysák(Častulík), František Krůžela(Novosad), Radim Bublák(Lysák T., Vaněk J.)Tadeáš Častulík(Strnka Š.,Sopek V.), Michal Lysák(Vaněk J., Častulík T.)

Diváci: 63

HC Brumov-Bylnice: brankař: Lukáš Zubo Tomáš Lysák, Jakub Vaněk, Šimon Strnka, František Krůžela, Michal Lysák,Radim Bublák, Michal Divoš, Jiří Macháč, Viktor Novosad, Lukáš Lysák, Tadeáš Častulík, Tomáš Důbrava, Vojtěch Sopek, Vít Divoš

HK Kroměříž:

Po dlouhé šňůře porážek šli naši borci do dnešního utkání s cílem neprohrát a jít střídání po střídání. Všechno se nám dařilo, ale bohužel náš stále stejný problém - proměňování šancí. Ve 12 minutě jsme šli do oslabení a soupeř nás potrestal gólem. Následně jsme si vytvořili dvě velké  šance, které jsme opět neproměnili, přišlo naše vyloučení, které jsme sice ubránili, ale hned následoval druhý gól do naší sítě. Nastala v hokeji nejhorší gólová varianta pro prohrávající tým - skóre 0:2.  O třetině jsme si řekli jak pokračovat a naši borci plnili domluvu na jedničku. Nejdříve trochu se štěstím snížil Luky Lysák bekhendem na 1:2 ve druhé minutě II.třetiny, náš tlak ještě zesílil a za pět minut bylo díky krásné střele Fery Krůžely srovnáno na 2:2. Hosté zůstali zaskočeni naším vstupem do druhé třetiny, ještě jsme začali zvyšovat tlak  a využili přesilovku, když skóroval Radim Bublák a dostali jsme se do vedení 3:2. Další branku přidal Tadeáš Častulík  na 4:2 a už to vypadalo, že bychom mohli zvítězit. Chyběla ale ještě poslední třetina. Hned v úvodu jsme vytvořili opět tlak, ale dvě naše neproměněné šance opět nastartovali hosty a snížili skóre na rozdíl jedné branky 4:3. Pro naše borce trochu šok, ale ti si šli pořád za svým cílem a poctivou hrou si přišli pro přesilovku a to dokonce 5 na 3. Tentokrát jsme byli úspěšní a dostali jsme se opět na rozdíl dvou branek 5:3. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, my jsme dohrávali na 10 nejlepších hráčů, bohužel přišel náš zbytečný faul. Hosté hráli powerplay a podařilo se jim 40 sekund před koncem utkání prostřelit našeho gólmana 5:4. Úkol zněl pro všechny jasně, uhájit tvrdě získaný jednobrankový náskok a připsat si dlouho očekávané vítězství. Hráči se vydali ze všech sil a dovedli utkání do vítězného konce. Velmi dobrý, až neuvěřitelný výkon předvedl náš brankař Lukáš Zubo.  Pochvalu si zaslouží také všichni hráči za svou bojovnost a nasazení. Musíme ještě zapracovat na bránění přesilovek, zakončování našich šancí a dalších jiných maličkostech, postupně je odstraňovat a určitě to půjde.

Další mistrovské utkání odehrajeme na ledě soupeře v Uherském Brodě a to v sobotu 20.11.2021, začátek 17:00 hodin.

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )
A - asistence
TM - trestné minuty

Hráči v poli

P - post (obránce nebo útočník)
G, A, B - góly, asistence, body

Přátelská utkání - doplnění

Blíží se nám pomalu začátek nové sezóny 2022/2023 a s tím přicházejí také přátelská utkání,

Bruslení veřejnosti - POZOR ZMĚNA!!!

SOBOTA 03.09.2022   11:15 - 12:15 hodin

Junioři úspěšní v Prievidzi

Poslední prázdninový den 31.8.2022 zajížděl tým juniorů na přátelské utkání do Prievidze.