Starší žácí vítězí na domácím ledě proti Uherskému Ostrohu

Starší žáci si chtěli na pravit reputaci po dvou prohraných utkání.

27. kolo | neděle 17.03.2019, 11:00 | ZS Brumov

Marek Ročák (Matěj Ročák), Marek Ročák (Matěj Ročák), Marek Ročák(Zdeněk Urban), Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban, Marek Ročák), Marek Ročák, Matěj Ročák (Zdeněk Urban, Marek Ročák), Lukáš Fojtík (Filip Nevrlka, Adam Mládek), Ondřej Vaněk (Štěpán Struhař), Oliver Papiernik (Adam Mládek), Marek Ročák (Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk)

Diváci: 98

HC Brumov-Bylnice: Vít Čada Marek Ročák, Tomáš Mana, Filip Nevrlka, Lukáš Fojtík Zdeněk Urban, Ondra Vaněk, Matěj Ročák, Oliver Papiernik, Sebastian Gubisch, Jakub Pavlík, Adam Mládek, Lukáš Mana

HOKEJ Uherský Ostroh:

Utkání mělo zvláštní příchuť a to, když se s hráči loučil Marek Ročák, který přestoupil od nové sezony do týmu HC Oceláři Třinec, kde se bude snažit prorazit do hokejového světa. K rozlučce si nechal za starší žáky postavit svého o dva roky mladšího bratra Matěje a byli to právě oni dva, kteří dali zápasu ten správný start. A to tak, že nejprve v první třetině Matěj přihrál dvakrát svému zkušenějšímu bráchovi na první dvě branky. Hosté ještě dokázali v první třetině jednou reagovat. Druhá třetina byla vyrovnaná a skončila 2:2. Tzn. že po dvou třetinách byl stav 4:3. Ale naši hráči si zbytek představení nechali na třetí třetinu, kterou nejprve otevřel po samostatné akci Marek Ročák svou čtvrtou brankou v utkání. Následovala opět bratrská spolupráce, ale v opačném podání a po přihrávce Marka Ročáka se pěkně pod lapačku trefil Matěj Ročák. Další branky ve třetí třetině přidali ještě po pěkné akci Lukáš Fojtík, následně dorážel Ondra Vaněk a Oliver Papiernik a to bylo již 9:3. Utkání v čase 59:55 zakončil kdo jiný než Marek Ročák a stanovil konečný výsledek 10:3. Všem hráčům patří gratulace a poděkování za předvedený výkon. Hráče čekají ještě dvě utkání a to nejprve v pátek 22-3-2019 dohrávka na domácím ledě s Uherským Hradištěm a následně v neděli 24.3.2019 zakončí sezonu v Uherském Brodě.