HC Uherské Hradiště bylo sobotním (9.11.2019) soupeřem našich mužů.

9. kolo | sobota 09.11.2019, 17:00 | ZS Uherské Hradiště

HC Uherské Hradiště - HC Brumov-Bylnice

4:6

1:0,2:2,1:4

branky: Tomáš Tulpa (Častulík), Jiří Podešva, Jiří Podešva (Vaněk), František Krůžela (Nesrsta), Jakub Vaněk (Nesrsta), František Krůžela (Šimek)

Diváci: 92

HC Uherské Hradiště:

HC Brumov-Bylnice: Dominik Šarman, Alexandr Tolkachev, Michal Lysák, Jakub Vaněk, Tomáš Lysák, Jozef Šimek, Jakub Bouda, Roman Nesrsta, Vladimír Klinov, Viktor Novosad, Tomáš Tulpa, Jiří Podešva, Adam Holba, Tadeáš Častulík, František Krůžela

V 16:30 hod vhodili rozhodčí úvodní buly na ledě v Uherském Hradišti. Porazit předposlední tým v tabulce byla povinnost, která ale nebyla vůbec lehká. První třetina připomínala spíše trénink obou týmů, akce se nedařily a jedna branka za 20 minut svědčila o tom, že to bude velice vyrovnané utkání. Druhá třetina přinesla rychlejší hru a celkem čtyři góly. Soupeř nastoupil do poslední třetiny s jednobrankovým náskokem a hlavní cíl našeho družstva byla výhra a ukořistění tří bodů na ledě soupeře. Domácí byli ale pořád o jeden gól lepší, našim se podařilo srovnat skóre ve 46 minutě a v 50 minutě jsme přidali ještě další branku. Do konce utkání bylo ještě dlouhých deset minut. Naši borci dali do těchto posledních minut všechnu svoji zbývající sílu a odhodlání, bránili svou branku jako lvi a v 54 minutě jsme vymetli pavučiny soupeřovi branky ještě jednou. Dvoubrankové vedení jsme uhájili a tři body se připsaly na náš účet. Gratulujeme!!!

10.mistrovské utkání KLM se odehraje na domácím ledě ve čtvrtek 14.11.2019 od 19:00 hod., soupeřem bude tým HC Spartak Velká Bíteš. Tímto zveme všechny fanoušky a příznivce ledního hokeje, aby přišli vytvořit pravou hokejovou atmosféru a povzbudit naše muže v těžkém utkání.

Přátelská utkání - doplnění

Blíží se nám pomalu začátek nové sezóny 2022/2023 a s tím přicházejí také přátelská utkání,

Bruslení veřejnosti - POZOR ZMĚNA!!!

SOBOTA 03.09.2022   11:15 - 12:15 hodin

Junioři úspěšní v Prievidzi

Poslední prázdninový den 31.8.2022 zajížděl tým juniorů na přátelské utkání do Prievidze.