Úspěšný víkend našeho dorostu

24.10.2021 | Eliška Vaňková

V neděli 24.10.2021 zajížděli naši dorostenci do Valašského Meziříčí. Museli rychle zregenerovat síly po sobotním utkání a jít do boje se vztyčenou hlavou.

11. kolo | neděle 24.10.2021, 13:00 | ZS Valašské Meziříčí

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov-Bylnice

3:7

1:5,2:1,0:1

branky: Yevhenii Arik, Vilém Holba, Arkadii Pigulevskyi(Juraj Osika), Matěj Holab(Yevhenii Arik), Jakub Pavlík(Matěj Holba), Arkadii Pigulevskyi(Štěpán Struhař), Matěj Holba(Filip Nevrlka)

Diváci: 55

HC Bobři Valašské Meziříčí:

HC Brumov-Bylnice: Brankař: Samuel Kowalczyk Vilém Holba, Filip Nevrlka, Štěpán Struhař, Lukáš Fojtík, Jakub Pavlík, Matěj Ročák, Juraj Osika, Arkadii Pigulevskyi, Lukáš Mana, Yevhenii Arik, Matěj Holba

Domácí otevřeli skóre už ve třetí minutě utkání . Dlouho se ale z vedení neradovali. V sedmé minutě se uvolnil Yevhenii Arik a začal střeleckou kanonádu našeho mužstva. Další branku přidal minutu na to Vilém Holba, do minuty dále skóroval Arkadii Pigulevskyi, v 11 minutě překonal domácího brankaře Matěj Holba a poslední branka I.třetiny byla opět z hole našeho hráče Jakuba Pavlíka. Dostatečný náskok našich borců nezaskočily ani dvě branky ve II.třetině od domácích, my jsme také ještě přidali jednu a do kabin po II.třetině se šlo za stavu 3:6 pro náš tým. Poslední třetina byla na góly slabá, padl jenom jeden a to z hokejky Matěje Holby.

Výborný výkon celého týmu zaslouží velkou pochvalu. Hráli jsme v 11 hráčích z toho byli 4 starší žáci, kteří do týmu úplně zapadli a dávají také branky. Za tento víkend si připsali naši dorostence celkem 6 bodů a pondělní tabulka ukáže, jaké nám to vyneslo místo.

Další mistrovské utkání odehrají dorostenci na domácím ledě v sobotu 30.10.2021 proti HC Uherské Hradiště.