Capri Sun Cup 2022

14.03.2022 | Eliška Vaňková

V neděli 13.3.2022 se odehrál ve Zlíně další turnaj ze série Capri Sun Cup 2022.

Tentokrát byl určen pro hráče 1.tříd a mladší. Hrálo se 2 x 12 minut hrubého času (po minutě střídání), systémem každý s každým ve skupině a po utkání si každý hráč zajel samostatný nájezd.

Barvy našeho klubu statečně hájil tým v tomto složení :
brankaři Matěj Košinár, Simon, Košinár, Mikuláš Machala, hráči v poli Jakub Kolář, Max Kolínek, Adam Ptáček, Šimon Šenkeřík, Dan Stavinoha, Jan Trchalík, Albert Nedavaška, Radovan Chuchma, Jakub Pšurný a Zdeněk Pinďák.
Nastupovali jsme ve třech čtveřicích, které se pravidelně střídaly po minutě na zvukový signál. První utkání proti VHK Vsetín bylo vyrovnané se spoustou branek na obou stranách. Po krátkém odpočinku jsme nastoupili na dvojutkání  proti PSG Berani Zlín "A", ve kterém byl domácí tým lepší. Další utkání proti Tigers Zlín bylo opět velmi vyrovnané, ale soupeř ze Zlína měl větší štěstí. Poslední zápas proti týmu z Uherského Ostrohu zcela ovládli naši borci. Při závěrečném ceremoniálu obdrželi všichni hráči medaile za účast v turnaji a dostali jako pozornost od sponzora turnaje CapriSun multipack dětských nápojů Capri Sun.
Celý turnaj si hráči společně s rodiči a členy týmů užili a po celou dobu velmi dobře zorganizovaného turnaje vládla kamarádská atmosféra.

FOTO

Přátelská utkání - doplnění

Blíží se nám pomalu začátek nové sezóny 2022/2023 a s tím přicházejí také přátelská utkání,

Bruslení veřejnosti - POZOR ZMĚNA!!!

SOBOTA 03.09.2022   11:15 - 12:15 hodin

Junioři úspěšní v Prievidzi

Poslední prázdninový den 31.8.2022 zajížděl tým juniorů na přátelské utkání do Prievidze.